Skip to content

Winter Athletics

Winter Athletics

Men's Basketball

MEN’S BASKETBALL


Varsity Head Coach: Bryan Legge 03′

Assistant Coaches: Rafael Robinson 02′, Tim Young 07′, Sterling Lee 03′

JV Head Coach: Dewan Stroud

Assistant Coach: Brandon Threet 22′

Trainer:  Jen Stachura


Men’s Varsity Basketball Roster

Jersey #First Name:Last Name:Grade:Position:Height:
0GuemGuem12Forward6’1″
1Gavin Johnson11Guard5’8″
2ElijahChaney10Guard6’2″
3Warren Adams11Guard5’6″
4CannonDotson10Guard5’11”
5SimmarionThreet12Guard5’11”
10BryanDoe-Bruce10Forward6’2″
11MickelIvey11Forward6’4″
12TremayneHarris10Forward6’0″
13AmirHarper10Guard5’10”
30KorvierCurry11Forward5’10”

Men’s Varsity Basketball Schedule

DATE & TIMEOpponentLocationResults
Thursday 11/28/2023
6:30 PM
Depew (scrimmage)Cardinal O’Hara W 86-65
Friday 12/1 – Saturday 12/2/2023Middle Early TourneyMiddle Early TourneyGM 1: L 69-49 (Olmsted)
GM 2: W 74-48 (MSTPAS)
Tuesday 12/5/2023
6:00 PM
Christian Central AcademyCardinal O’HaraW 90-41
Monday 12/11/2023
7:00 PM
Global ConceptsCardinal O’HaraW 80-49
Wednesday 12/13/2023
5:30 PM
CanisiusCardinal O’Hara L 78-54
Friday 12/15/2023
6:00 PM
LancasterLancasterL 70-66 (OT)
Tuesday 12/19/2023
7:00 PM
Orchard ParkCardinal O’HaraL 79-50
Thursday 12/21/2023
6:30 PM
Williamsville North Cardinal O’HaraL 63-51
Thursday 12/28/2023
6:30 PM
Bennett SC TBABennett SC TBAW 71-53
Thursday 1/4/2024
6:00 PM
ParkCardinal O’HaraL 73-52
Saturday 1/6/2024
12:00 PM
MaritimeCardinal O’HaraW 75-47
Wednesday 1/10/2024
6:00 PM
NicholsNicholsL 81-37
Thursday 1/11/2024
6:00 PM
St. Joseph’s Collegiate InstituteCardinal O’HaraL 44-39
Monday 1/22/2024
7:00 PM
North TonawandaNorth Tonawanda* SNOW *
No Makeup
Tuesday 1/23/2024
6:00 PM
St. Mary’s Cardinal O’HaraW 75-60
Friday 1/26/2024
6:00 PM
St. FrancisCardinal O’HaraL 75-60
Monday 1/29/2024
6:00 PM
ParkParkW 69-65
Thursday 2/1/2024
6:00 PM
NicholsCardinal O’HaraL 82-60
Tuesday 2/6/2024
7:00 PM
St. Joseph’s Collegiate InstituteSt. Joseph’s Collegiate InstituteL 70-56
Friday 2/9/2024
6:30 PM
CanisiusCanisius L 80-39
Monday 2/12/2024
6:00 PM
Bishop Timon/St. JudeCardinal O’Hara L 90-57
Wednesday 2/14/2024
6:00 PM
St. Mary’sSt. Mary’sL 79-60
Friday 2/16/2024
7:00 PM
St. FrancisSt. FrancisL 84-55
Monday 2/19/2024
6:00 PM
Bishop Timon/St. JudeBishop Timon/St. JudeL 96-56
Thursday 2/22/2024
6:00 PM
St. FrancisSt. Francis
** PLAYOFFS **
L 75-60
Friday 3/1/2024
7:45 PM
St. Mary’s Lancaster
** B CHAMPIONSHIP **
Hilbert College
** B CHAMPIONSHIP **

Men’s JV Basketball Roster:

NUMBERNAMEPOSITIONGRADE
Richard Brown10
Akir Brooks10
Peyton Gregson10
Robert Johnson10
Damon Latucca10
Austin Abel9
Samuel Morris9
Vincent Wang9

Men’s JV Basketball Schedule:

Date and TimeOpponentLocationResult
Thursday 11/28/2023
5:00 PM
Depew (scrimmage)Cardinal O’HaraL
Tuesday 12/5/2023
4:30 PM
Christian Central AcademyCardinal O’HaraL 38-19
Monday 12/11/2023
4:30 PM
Global ConceptsCardinal O’HaraL
Wednesday 12/13/2023
4:00 PM
CanisiusCardinal O’HaraL
Friday 12/15/2023
4:30 PM
LancasterLancasterL
Tuesday 12/19/2023
5:30 PM
Orchard ParkCardinal O’HaraL
Thursday 12/21/2023
4:30 PM
Williamsville NorthCardinal O’HaraL
Thursday 12/28/2023
Bennett SC TBABennett SC TBAL
Thursday 1/4/2024
4:30 PM
ParkCardinal O’HaraNo Game
Saturday 1/6/2024
4:30 PM
MaritimeCardinal O’HaraW (OT)
Wednesday 1/10/2024
4:30 PM
NicholsNicholsL
Thursday 1/11/2024
4:30 PM
St. Joseph’s Collegiate InstituteCardinal O’HaraL 60-37
Monday 1/22/2024
4:30 PM
North TonawandaNorth Tonawanda* SNOW *
Makeup TBD
Tuesday 1/23/2024
4:30 PM
St. Mary’sCardinal O’HaraL
Friday 1/26/2024
4:30 PM
St. FrancisCardinal O’HaraL
Monday 1/29/2024
4:30 PM
ParkPark
Thursday 2/1/2024
4:30 PM
NicholsCardinal O’Hara
Tuesday 2/6/2024
4:30 PM
St. Joseph’s Collegiate InstituteSt. Joseph’s Collegiate Institute
Friday 2/9/2024
4:30 PM
CanisiusCanisius
Monday 2/12/2024
4:30 PM
Bishop Timon/St. JudeCardinal O’Hara
Wednesday 2/14/2024
4:30 PM
St. Mary’sSt. Mary’s
Friday 2/16/2024
4:30 PM
St. FrancisSt. Francis
Monday 2/19/2024
4:30 PM
Bishop Timon/St. JudeBishop Timon/St. Jude
Women's Basketball

WOMEN’S BASKETBALL


VARSITY HEAD COACH: Nick O’Neil

Assistant Coaches:

Kelli McCauley, Marcus Harris


Varsity Lady Hawks Basketball Roster

NumberFirst NameLast NameGradePositionHeight
2BrittanyDay12Forward5’10”
3AnnabelleDay10Guard5’10”
5JordynWilliams12Guard5’10”
10TayrnAshley9Guard5’4″
11ElonnaMcGriff10Guard5’9″
12KylaHayes11Forward6’0″
23AliviyaVallone Russell12Guard5’7″
24Ny’EmaBlair11Guard5’5″
50MykahMoreland10Guard5’1″

 

Varsity Lady Hawks Basketball Schedule

Date and TimeOpponentLocationResults
11/25/2023
7:00 PM
RandolphJamestown High SchoolW 71-46
12/3/2023
11:00 AM
Colonie Central (Albany)Tapestry Charter SchoolW 65-59
12/8-12/9/2023She Got Game Classic (2 Games)Washington D.C.GM 1: (American Heritage) L 66-56
GM 2: (Cardinal O’Hara-Springfield) L 61-36
12/18-12/21/2023Tarkanian Classic (4 Games)Las VegasGM 1: (Denver South-Denver) W 79-35
GM 2: (Central Fresno) W 57-51
GM 3: (Crossroads Christian Corona)
W 60-40
GM 4: (Liberty NV)
W 63-39 ** CHAMPIONSHIP**
12/27-12/30/2023Josh Palmer Fund (3 Games)ElmiraGM 1: (HorseHeads)
W 72-51
GM 2: (Harrison)
W 58-55
GM 3: (Bishop Kearney) W 70-55 ** CHAMPIONSHIP **
1/19/2024
6:00 PM
NicholsNicholsW 75-26
1/22/2024
6:00 PM
Bishop KearneyCardinal O’Hara High SchoolW 58-45
1/25/2024
6:00 PM
Sacred HeartSacred HeartW 73-25
1/27/2024
12:00 PM
St. Mary’s of LancasterSt. Mary’s of LancasterW 57-50
1/29/2024
6:00 PM
NardinCardinal O’Hara High SchoolW 79-20
2/2/2024
6:00 PM
NardinNardin
W 67-20
2/3/2024
12:00 PM
Cicero – North SyracuseCicero – North Syracuse W 67-55
2/5/2024
6:30 PM
Bishop KearneyBishop Kearney W 54-42
2/7/2024
6:00 PM
StarpointCardinal O’Hara High SchoolW 73-33
2/8/2024
6:00 PM
NicholsCardinal O’Hara High SchoolW 62-33
2/13/2024
6:00 PM
Sacred HeartCardinal O’Hara High SchoolW 78-27
2/15/2024
7:00 PM
Williamsville SouthWilliamsville SouthW 92-55
2/16/2024
6:00 PM
St. Mary’s of LancasterCardinal O’Hara High SchoolW 97-54
Sunday 2/25/2024
5:30 PM
Sacred Heart
** PLAYOFFS **
Cardinal O’Hara High School
** PLAYOFFS **
W 82-41
Wednesday 2/28/2024
6:00 PM
Nichols
** LEAGUE CHAMPIONSHIP **
Canisius University
** LEAGUE CHAMPIONSHIP **
W 59-45
Friday 3/8/2024
5:45 PM
St. Joseph-By-The-Sea
** NYC STATES SEMI-FINALS **
Holy Trinity High School New York City
** NYC STATES SEMI-FINALS **
Saturday 3/9/2024
7:00 PM
** TENTATIVE STATE CHAMPIONSHIP GAME **Hofstra University
** TENTATIVE STATE CHAMPIONSHIP GAME **

 

JV Lady Hawks Basketball Roster

JERSEY NUMBERNAMEPOSITIONGRADE

 

JV Lady Hawks Basketball Schedule

DATE & TIME:OPPONENT:LOCATION:RESULTS:

Men's Bowling

MEN’S BOWLING


Head Coach:  Andrew Moje 16′


Men’s Varsity Bowling Schedule

DATEOPPONENTRESULTS
Tuesday 11/28/23Bishop Timon / St. Jude
** Abbott Lanes **
L 3-0
Thursday 11/30/23St. Francis
** Classic Lanes **
L 3-0
Tuesday 12/5/23St. Joseph’s Collegiate Institute
** Mallwitz Lanes **
L 3-0
Thursday 12/7/23BLIND
** Mallwitz Lanes **
W 3-0
Tuesday 12/12/23Canisius
** Classic Lanes **
L 3-0
Tuesday 12/19/23Bishop Timon / St. Jude
** Abbott Lanes **
L 3-0
Tuesday 1/9/23St. Francis
** Mallwitz Lanes **
L 3-0
Thursday 1/11/23St. Joseph’s Collegiate Institute
** Classic Lanes **
L 3-0
Tuesday 1/16/23BLIND
** Abbott Lanes **
W 3-0
Tuesday 1/23/23Canisius
** Mallwitz Lanes **
L 3-0
Thursday 1/25/23Bishop Timon / St. Jude
** Classic Lanes **
L 3-0
Tuesday 1/30/23St. Francis
** Abbott Lanes **
L 3-0
Thursday 2/1/23St. Joseph’s Collegiate Institute
** Mallwitz Lanes **
L 3-0
Tuesday 2/6/23Canisius
** Abbott Lanes **
L 3-0
Thursday 2/8/23BLIND
** Classic Lanes **
W 3-0
Saturday 2/10/23ALL CATHOLIC TBDL

Varsity Bowlers:

NAMEGRADE
Maxwell Hendershot12
Nolan Hickey11
Tyler Illig11
Gavin Lombardi “C”12
Lucas Odojewski 9

Men’s JV Bowling Schedule:

DATEOPPONENTRESULTS
Tuesday 11/28/23Bishop Timon / St. Jude
** Abbott Lanes **
L 3-0
Thursday 11/30/23St. Francis
** Classic Lanes **
L 3-0
Tuesday 12/5/23St. Joseph’s Collegiate Institute
** Mallwitz Lanes **
L 3-0
Thursday 12/7/23BLIND
** Mallwitz Lanes **
W 3-0
Tuesday 12/12/23Canisius
** Classic Lanes **
L 3-0
Tuesday 12/19/23Bishop Timon / St. Jude
** Abbott Lanes **
T 3-3
Tuesday 1/9/23St. Francis
** Mallwitz Lanes **
Thursday 1/11/23St. Joseph’s Collegiate Institute
** Classic Lanes **
Tuesday 1/16/23BLIND
** Abbott Lanes **
Tuesday 1/23/23Canisius
** Mallwitz Lanes **
Thursday 1/25/23Bishop Timon / St. Jude
** Classic Lanes **
Tuesday 1/30/23St. Francis
** Abbott Lanes **
Thursday 2/1/23St. Joseph’s Collegiate Institute
** Mallwitz Lanes **
Tuesday 2/6/23Canisius
** Abbott Lanes **
Thursday 2/8/23BLIND
** Classic Lanes **
Saturday 2/10/23ALL CATHOLIC TBD
 

JV Bowlers:

NAMETEAMGRADE
Edward Acosta lllTeam 112
Michael BrennanTeam 210
John ConnollyTeam 110
Carter Maziarz “C”Team 211
Jermaine Moss Jr “C”Team 19
Michael PalmeriTeam 211
Nicolas PavlovichTeam 110
Nathan PenqueTeam 210
Christopher SalvoTeam 210
Brody SchmutzlerTeam 1 9

**All bowling matches begin at 3:45 PM with practice starting at 3:30 PM

Women's Bowling

WOMEN’S BOWLING


 

Head Coach:  Michael Morehouse, Jr. 15′

 

Women’s Varsity Bowling Schedule:

DATE:OPPONENT:RESULTS:
Tuesday, 11/28/2023Buffalo SeminaryT 2-2
Tuesday, 12/5/2023Mt. St. Mary AcademyW 3-1
Tuesday, 12/12/2023Mt. Mercy AcademyW 4-0
Thursday, 12/14/2023Sacred HeartL 4-0
Tuesday, 12/19/2023Nardin W 3-1
Thursday, 1/4/2024Buffalo SeminaryT 2-2
Tuesday, 1/9/2024Mt. St. Mary Academy L 3-1
Thursday, 1/11/2024Mt. Mercy AcademyW 4-0
Tuesday, 1/16/2024Sacred HeartL 4-0
Thursday, 1/18/2024NardinW 3-1
Tuesday, 1/23/2024Buffalo Seminary T 2-2
Thursday, 1/25/2024Mt. St. Mary AcademyL 3-1
Tuesday, 1/30/2024Mt. Mercy Academy W 3-1
Thursday, 2/1/2024Sacred HeartL 4-0
Tuesday, 2/6/2024NardinW 3-1
Saturday, 2/10/2024**TENTATIVE ALL CATHOLIC TOURNAMENT**L
 

Women’s Varsity Bowling Team:

NAMEGRADE
Kelly Brown “C”12
Olivia Noel11
Braelyn Tucciarone11
Julia Quarcini 11

Women’s JV Bowling Schedule:

DATE:OPPONENT:RESULTS:
Tuesday 11/28/23Buffalo Seminary
(Team 2)
L 2-2
Tuesday 12/5/23Mt. St. Mary’s
(Team 1)
L 4-0
Tuesday 12/12/23Mt. Mercy
(Team 2)
W 4-0
Thursday 12/14/23Sacred Heart
(Team 1)
L 4-0
Tuesday 12/19/23Nardin
(Team 2)
L 3-1
Thursday 1/4/24Buffalo Seminary
(Team 1)
Tuesday 1/9/24Mt. St. Mary’s
(Team 1)
W 4-0
Thursday 1/11/24Mt. Mercy
(Team 2)
Tuesday 1/16/24Sacred Heart
(Team 1)
Thursday 1/18/24Nardin
(Team 2)
Tuesday 1/23/24Buffalo Seminary
(Team 1)
L 3-1
Thursday 1/25/24Mt. St. Mary’s
(Team 2)
Tuesday 1/30/24Mt. Mercy
(Team TBD)
Thursday 2/1/24Sacred Heart
(Team TBD)
Tuesday 2/6/24Nardin
(Team TBD)

Women’s JV Bowling Team:

NAMEGRADE
Giavonna Adinolfi10 (Team 2)
Grace D’Antonoli11 (Team 2)
Lizzy Kane11 (Team 2)
Malia Knightner11 (Team 1)
Sarah Lyman12 (Team 2)
Talulah May12 (Team 1)
Irenee Mookerjee9 (Team 2)
Samantha Joldos11 (Team 1)
Siena Vacanti11 (Team 1)
Cali-Rae Zoladz10 (Team 1)

*All women’s bowling matches take place at Classic Lanes located at 1840 Military Road, Buffalo, NY 14217.

**Practice begins at 3:45 PM and Matches begin at 4:00 PM.

Hockey

COHS HOCKEY


HEAD COACH:  Mr. Joe Cione

If you are interested in joining the COHS/CITY HONORS HOCKEY TEAM,

you may contact Coach Joe at:

coachjoe16u@gmail.com


VARSITY ROSTER:

NAME:GRADE:
Fallon Lapp #511
Joseph Randall “A” #1412

VARSITY SCHEDULE

DATE & TIME:OPPONENT:LOCATION:RESULTS:
Sunday, 11/27/22CanisiusNichols SchoolL 3-2
Wednesday, 12/7/22West SenecaBuffalo Riverworks W 6-2
Friday, 12/9/22ELPSCattaraugus Community CenterL 4-2
Sunday, 12/11/22St. FrancisNichols SchoolW 9-0
Saturday, 12/17/22RoyHart/Barker/Medina (RBM)Cornerstone ArenaW 10-1
Sunday, 12/18/22St. FrancisLeisure RinksW 8-6
Wednesday, 12/21/22NicholsNichols SchoolW 2-0
Wednesday, 1/4/23ELPSBuffalo RiverworksW 3-2
Sunday, 1/8/23West SenecaNichols SchoolL 1-0
Thursday, 1/12/23NicholsNichols SchoolW 7-1
Sunday, 1/21/23CanisiusNorth BuffaloL 7-1
Wednesday, 1/25/23West SenecaWest Seneca Community RinkW 7-4
Sunday, 1/29/23Royhart/Barker/Medina (RBM)Nichols SchoolW 6-3
Saturday, 2/4/23
7:30 PM
CanisiusBrighton ArenaL 4-0
Sunday, 2/5/23
11:15 AM
ELPSNichols SchoolL 3-2
Wednesday, 2/8/23St. Francis Leisure Rinks W 8-4
Saturday, 2/11/23
4:50 PM
Royhart/Barker/Medina (RBM)Cornerstone ArenaL 5-4 (OT)
Sunday, 2/12/23
11:15 AM
NicholsNichols School** Scrimmage due to no refs **
PLAYOFFS BESTOF 3
Saturday, 2/18/23 12:00 PMELPSRiverside Rink
Sunday, 2/19/23 4:00 PMELPSCattaraugus Community Center
** IF NECESSARY GAME 3 WILL BE PLAYED IMMEDIATELY AFTER GAME 2 **

JV ROSTER:

NAME:GRADE:
Jonathan Cozzarelli #910
Matthew Michaux #59

JV SCHEDULE:

DATE & TIME:OPPONENT:LOCATION:RESULTS:
Sunday, 11/27/22
@ Roy/Bark/MedLockportW 6-3
Wednesday, 11/30/22
Iro/AldRiverworksL 7-1
Saturday, 12/3/22Lockport/NFNorth BuffaloW 10-2
Sunday, 12/4/22Lockport/NFRiverworksW 15-2
Saturday, 12/10/22@ Roy/Bark/MedLockportW 8-0
Sunday, 12/11/22@ Iro/AldLeisureL 3-1
Saturday, 12/17/22Dunkirk/FredoniaNorth BuffaloL 6-2
Wednesday, 12/21/22LancasterRiverworksL 8-1
Thursday, 12/29/22Dunkirk/FredoniaNichols SchoolL 8-3
Saturday, 1/7/23Roy/Bark/MedNorth BuffaloW 8-3
Sunday, 1/8/23@ Dunkirk/FredoniaDunkirk/FredoniaT 2-2
Saturday, 1/14/23Ken East/Sweet HomeNorth BuffaloL 7-2
Sunday, 1/15/23@ Iro/AldLeisureW 8-4
Wednesday, 1/18/23Orchard Park CRiverworksW 4-2
Thursday, 2/2/23
8:15 PM
@ Orchard Park CLeisure
Saturday, 2/4/23
7:30 PM
@ Ken East/Sweet HomeHockey Outlet
Sunday, 2/5/23
12:15 PM
@ Lockport/NFLockport
Wednesday, 2/8/23
8:00 PM
Orchard Park CRiverworks
Friday, 2/10/23
6:40 PM
Orchard Park CHockey Outlet
Cheerleading

WINTER CHEERLEADING


The Cardinal O’Hara Cheerleading Squad’s mission is to inspire Hawk Pride and promote positive values among our peers and the broader community. Through our dedication, athleticism, and teamwork, we aim to lead by example and foster a culture of inclusivity, respect, and excellence. We strive to represent our school with pride, enthusiasm, and sportsmanship, both on and off the field, and to create memories and experiences that will last a lifetime.

Students do not need prior cheerleading experience to try out. Please contact Aly or Julia at Cheerleading@cardinalohara.com with any questions regarding the squad.


Cheerleading Coaches:

Aly O’Neill-Kennedy 13′ &  Julia Muscarella 13′


Winter Cheerleading Squad Members are:  

NAMEGRADE
Dejhana Ridgeway12
Arsema Tedros12
Kaeden Clarke12
Miriam Hana12
Neveah Rainey12
Evelyn Zent12
Regina Gino12
Kelly Brown 11
Kiera Douglas11
Hailey Crawford11
Presley Wieczorek11
Ava Becerril10
Samantha Joldos10
Neveah Lee10
Julia Lewis10
Kimorah Menifee10
Anizia Wani10
Ronnie O’Hara10
Akyra Starks10
Nicole Cleary10
Sophia Stanton10
Maddy Smith 9
Destiny Reed 9
Madi Mazzei 9
Ca’Miya Morris9
Natalie Pasternak9
Malani West 9

 

Indoor Track

INDOOR TRACK


Coach: Robert Cathcart

2021 Indoor Track Schedule:

DATETIMEBOYS/GIRLSOPPONENTLOCATION
Saturday, December 2, 202310:00 AM
3:00 PM
Girls
Boys
Limited Select InvitationalHoughton College
Friday, December 8, 20235:30 PM
10:30 PM
Girls
Boys
A & B MeetHoughton College
Saturday, December 16, 202310:00 AM
3:00 PM
Girls
Boys
A & C Meet Houghton College
Friday, January 5, 20245:30 PM
10:00 PM
Boys
Girls
Limited Events Invitational #1Buffalo State University
Saturday, January 6, 202410:00 AM
3:00 PM
Girls
Boys
Varsity Select Meet #1Houghton College
Saturday, January 13, 20243:00 PM
8:00 PM
Boys
Girls
A & D MeetHoughton College
Friday, January 19, 20245:30 PM
10:30 PM
Girls
Boys
Varsity Select Meet #2Houghton College
Friday, January 26, 20245:30 PM
10:00 PM
Girls
Boys
Limited Events Invitational #2Buffalo State University
Saturday, January 27, 202410:00 AM
4:00 PM
Girls
Boys
Freshman – Sophmore ChampionshipsHoughton College
Saturday, February 3, 20249:30 AM
4:00 PM
Boys
Girls
Varsity Select Meet #3Houghton College
Saturday, February 10, 2024OPENBoys
Girls
OPEN DATEOPEN DATE
Saturday, February 17, 20249:00 AM
5:00 PM
Girls
Boys
Catholic High School Athletic Association IntersectionalsOcean Breeze Staten Island, NY
Saturday, March 2, 20249:00 AM
5:00 PM
Girls
Boys
New York State Public High School Athletics Association Federation ChampionshipOcean Breeze Staten Island, NY

Divisions:

DIVISION A
Allegany/Olean/Frank/Prtv
Jamestown
Holland/EA
Falconer/MG/CV/Frws/Rand
Dunkirk/SC
Fredonia/WF
Salamanca
DIVISION B
Amherst
Bishop Timon-St. Jude
Canisius
Hamburg
Kenmore West
Niagara Falls
Tapestry Charter
WSE
***DIVISION C***
CARDINAL O’HARA
Health Sciences Charter
Hutch Tech
Lake Shore
Lancaster
North Tonawanda
St. Francis
Williamsville South
DIVISION D
Cheektowaga
Clarence
F.L. Olmsted
St. Joseph’s
Starpoint
Sweet Home
WNY Maritime Charter
WSW
DIVISION E
Depew
Ken-East
Lockport
Mt. St. Mary’s
Pioneer
Williamsville East
Williamsville North
DIVISION F
Grand Island
Frontier
Iroquois
McKinley Vocational
Orchard Park
Springville FI/WV
St. Mary’s of Lancaster

2021 Indoor Track Team:

NAMEGRADE
Avon Adams10
Dylan Ellman12
Malia Knightner10
Fangyu Lui12
Bethany Mandaville11
Fiona Murphy11
Buffalo Seminary